Naše služby

Masáž tvár + krk + dekolt

Účinky masáže blahodarné pôsobia nie len na aktiváciu pleťových buniek, odbúravanie toxických látok, ale je aj výborným prostriedkom príjemnej relaxácie, uvoľnenia napätia a stresu. Je vynikajúcou alternatívou pre unavenú, ochabnutú a namáhanú pleť.

Ošetrenie obsahuje:

- odlíčenie pleti
- masáž tváre, krku a dekoltu
- maska
- záverečný krém

Čistenie pleti – hĺbkové

Základom dobrej kondície pokožky je jej pravidelné ošetrenie do hĺbky. Odstránenie jej zrohovatenej vrstvy, ktorá bráni prieniku výživných látok. Dôkladné vyčistenie hlbších vrstiev pokožky a odstránenie prebytočného mazu, rôznych nečistôt, toxínov a odpadových látok nahromadených v koži.

Ošetrenie obsahuje:

- odlíčenie pleti
- zmäkčovadlo na pleť/ naparenie pleti
- manuálne čistenie pleti
- maska
- záverečný krém

Ošetrenie pleti 24 K zlatom

Luxusné profesionálne ošetrenie s kúskami z rýdzeho 24 karátového zlata.Behom ošetrenia sú plátky pravého 24 karátového zlata rozdrobené na najjemnejšie čiastočky, ktoré potom v koži podporujú mikrocirkuláciu a regeneračné procesy. Posilňujú jej obranyschopnosť, zaisťujú jej dlhodobú hydratáciu a svieži vzhľad. Masku je nutné starostlivo zapracovať do pokožky tváre a zlato sa tak vstrebáva do pleti. Účinky v službách krásy sú omladzujúce, vypínacie, antioxidačné, omladzujúce, protizápalové, regeneračné.

Ošetrenie obsahuje:

- odlíčenie pleti
- rádiofrekvencia
- zapracovanie kúskov 24K zlata
- aplikovanie masky s kyselinou hyalurónovou ultrazvukom
- aplikovanie séra s 24K zlatom

Chemický peeling

Toto ošetrenie využíva chemické vlastnosti ovocných AHA kyselín na pokožku. AHA kyselina zmäkčí a odstráni odomreté bunky rohovej vrstvy pleti. Chemický peeling je celkom neinvazívny a vhodný pre všetkých, ktorí očakávajú rýchle zlepšenie vzhľadu pleti. Trvá iba niekoľko minút a používa sa pri ňom peelingová zmes zo špeciálnych prípravkov s obsahom kyseliny glykolovej (AHA). Pôsobením AHA kyselín dochádza k razantnému vyčisteniu pokožky, zmenšeniu pórov, zjasneniu, zlepšeniu jej hydratácie a pružnosti. Taktiež dochádza k vyhladeniu jemných vrások, zmierneniu pigmentácií a farebnému zjednoteniu pleti. Táto metóda tiež účinne rieši liečbu akné.

Ošetrenie obsahuje:

- Vyčistenie pleti
- Aplikovanie AHA kyseliny na tvár
- Aplikovanie AHA masky na tvár
- Nanesenie tonika
- Záverečný krém

Farbenie obočia

Farbenie obočia špeciálnymi farbami, ktoré sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Formovanie obočia

Úpravou obočia dokážeme zmeniť vzhľad celej tváre, kozmetička podľa merania určí tvar a dĺžku obočia, alebo podľa požiadavky klientky.

Ošetrenie podľa typu pleti

Typy pleti: Aknózna/mastná pleť, Zrelá pleť, Suchá pleť
 
Ošetrenie obsahuje:

- Odlíčenie pleti
- Ošetrenie Skin Skruberom – ultrazvukové čistenie pleti
- Ošetrenie diamantovou mikrodermabráziou
- Podľa potreby hĺbkové čistenie
- Dezinfekcia a ukľudnenie plazmatickým ionizujúcim perom na akné
- Aplikácia masky určenej na mastnú pleť
- Masáž tváre
- Záverečný krém

Parafínový zábal rúk

- Zábal rúk má blahodárné účinky na suchú popraskanú pokožku
- Viditeľný efekt hneď po procedúre
- Uvoľňuje svaly a kĺby
- Zlepšuje krvný obeh
- Umožňuje lepšie vstrebávanie výživných látok

Cukrový peeling z japonských čerešní

- Cukrový peeling odstraňuje odumreté kožné bunky
- Pokožka je po aplikácii jemná, vláčna a prevoňaná elegantnou vôňou.
- Viditeľný efekt hneď po procedúre
- Peeling má blahodarné účinky na suchú popraskanú pokožku

Hodvábny zábal na ruky / nohy

- Hodvábny zábal hydratuje pokožku, ktorá je po aplikácií jemná hladká
- Priaznivo pôsobí na popraskanú pokožku
- Zabraňuje vytvoreniu stvrdnutej pokožky
- Zábal posilňuje nechty

Škoricový zoštíhľujúci zábal

Zábal stimuluje mikrocirkuláciu a upravuje sa bunkový metabolizmus Podporuje sa látková výmena Odpadové látky sa vylučujú z organizmu a tým sa spomaľuje ukladanie tuku do buniek. Ošetrovaná pokožka sa regeneruje a vyhladzuje. Pokožka sa na kritických častiach tela ako sú brucho, stehná, boky, zadok, vyhladzuje a zbavuje celulitídy a pomarančovej kôry. Zábal účinne pôsobí na tvarovanie a formovanie postavy. Zábal pôsobí 20-30 minút v závislosti od problematického miesta.

Ošetrenie obsahuje:

- Vyčistenie pokožky
- Aplikovanie škoricového zábalu
- Zabandážovanie do fólie
- Záverečný krém

3D riasy

- 3D umelé riasy sú jedinečné trvácne syntetické vlákna, ktoré sú nalepované na vlastné riasy, čím sa predĺžia a zahustia a vyzerajú absolútne prirodzene.
- 3D riasa je zložená z troch tenkých rias
- Na každú prírodnú riasu sa nalepí 3D riasa.
- Výsledkom sú jemne vytočené, krásne riasy, ktoré pôsobia veľmi prirodzene.
- Riasy vydržia 3 až 4 týždne

4D riasy

- 4D umelé riasy sú jedinečné trvácne syntetické vlákna, ktoré sú nalepované na vlastné riasy, čím sa predĺžia a zahustia a vyzerajú absolútne prirodzene.
- 4D riasa je zlžená zo štyroch tenkých rias
- Na každú prírodnú riasu sa nalepí 4D riasa.
- Výsledkom sú jemne vytočené, krásne riasy, ktoré pôsobia veľmi prirodzene.
- Riasy vydržia 3 až 4 týždne

5D a 6D riasy

- Na prírodnú riasu sa nalepí špeciálnou technikou 5-6 tenkých rias.
- Vytvorí sa efekt bohatých, hustých mihalníc.
- Riasy sú objemové , a teda aj dámy, ktoré majú vlastné riasy redšie môžu mať vo výsledku husté mihalnice. Používané sú jemné riasy hrúbky 0,07 mm, ktoré sú ľahké a nezaťažujú prírodnú riasu.

Volume 10D riasy

- Na prírodnú mihalnicu sa nalepí 10 tenkých rias.
- Riasy sú objemové , a teda aj dámy, ktoré majú vlastné riasy redšie môžu mať vo výsledku husté mihalnice. Používané sú jemné riasy hrúbky 0,07 mm, ktoré sú ľahké a nezaťažujú prírodnú riasu.
- Vytvorí sa efekt bohatých, hustých mihalníc.

Farbenie rias

Farbenie rias špeciálnymi farbami, ktoré sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Doplnenie rias

Odstránenie rias

Diamantová mikrodermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia je bezbolestná metóda ošetrenie pokožky špeciálnou diamantovou koncovkou pod vysokým tlakom. Po jemnom odstránení povrchových buniek dochádza k zvýšenej tvorbe nových buniek. Táto metóda si našla široké využitie v omladzovaní pokožky, korekcii vrások a jaziev, odstraňovaní škvŕn, čistení pokožky a eliminácii akné. Efekt po ošetrení mikrodermabráziou je viditeľný už po prvom zákroku. Pokožka sa stáva vyhladená, vypnutá, dostáva zdravú farbu.

Ošetrenie obsahuje:

- Odlíčenie pleti
- Diamantová mikrodermabrázia
- Maska podľa typu pleti aplikovaná ultrazvukom
- Záverečný krém

Skin Skruber – ultrazvukové čistenie pleti

Je predovšetkým bezbolestné čistenie pokožky pomocou ultrazvukových vĺn. Ide o dôkladné čistenie pokožky a odstránenie nadbytočného mazu ale aj ošetrenie a odstraňovanie akné. Kavitačný peeling je obohatený aj o mikromasáž, ktorá zlepšuje krvný obeh a okysličenie pokožky, čo zlepšuje preniknutie aplikovaných preparátov do pokožky.

Ošetrenie obsahuje:

- Odlíčenie pleti
- Čistenie pleti Skin Scruberom
- Maska podľa typu pleti aplikovaná ultrazvukom
- Záverečný krém

Kozmetický ultrazvuk

Ošetrenie ultrazvukom patrí k najosvedčenejším metódam v kozmetike. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu / mikromasáž / . Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky a tak sa olejovité a emulzné látky vynikajúco aplikujú. Ošetrenie je príjemné s okamžitým viditeľným účinkom. Účinky sú: prekysličovanie tkaniva, lymfodrenážny účinok, povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov, podpora vstrebávania hydrofilných a lipofidných látok, vitamínov,- uvoľnenie napnutého svalstva.

Ošetrenie obsahuje

- Odlíčenie pleti
- Masáž tváre
- Zapracovanie masky kozmetickým ultrazvukom
- Záverečný krém

Rádiofrekvencia tváre

Rádiofrekvencia je liečebná metóda pri ktorej sa využíva vysokofrekvenčný elektrický prúd s nízkym napätím na objemové nahrievanie zamše a podkožného väziva. V dôsledku zrýchlenia metabolizmu, môžeme pozorovať aj úbytok podkožného tuku v niektorých problematických oblastiach – líca, dvojitá brada. Už po prvom ošetrení je viditeľné spevnenie a vyhladenie tváre, Zmierňujú sa váčky a kruhy pod očami. Dochádza k výraznému úbytku a zjemneniu vrások, tonizácii pleti a celkovému omladeniu výzoru. Počet ošetrení závisí od stavu pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, pričom sa odporúča procedúra absolvovať minimálne 3-4 krát v týždňových intervaloch. V rámci tohto ošetrenia Vám odporúčame sa informovať o našom vernostnom programe.

Ošetrenie obsahuje:

- Odlíčenie pleti
- Aplikovanie vodivého gélu
- Ošetrenie rádiofrekvenčným prístrojom
- Maska podľa typu pleti
- Záverečný krém

Rádiofrekvencia tela

Rádiofrekvencia je liečebná metóda pri ktorej sa využíva vysokofrekvenčný elektrický prúd s nízkym napätím na objemové nahrievanie zamše a podkožného väziva. V dôsledku zrýchlenia metabolizmu, môžeme pozorovať aj úbytok podkožného tuku napríklad v oblasti brucha, rúk, zadku, stehien a pod. . Výsledkom ošetrenia je pevnejšia a pružnejšia pokožka, dochádza ku zmierneniu prejavov ochabnutej pokožky. Pozorovať môžeme taktiež aj zmiernenie strií. Počet ošetrení závisí od stavu pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, pričom sa odporúča procedúra absolvovať minimálne 3-4 krát v týždňových intervaloch. V rámci tohto ošetrenia Vám odporúčame sa informovať o našom vernostnom programe.

Ošetrenie obsahuje:

- Vyčistenie pokožky
- Aplikácia vodivého gélu
- Ošetrenie rádiofrekvenciou
- Záverečný krém

Celkové kombinované prístroje ošetrenie

Kombinované prístroje ošetrenie začína diamantovou mikrodermabráziou. Dermabrázia je bezbolestný mechanický peeling, ktorý odstraňuje povrchové, vrstvy kože, zmierňuje škvrny, vrásky a jazvy. Ďalej nasleduje prístroj Skin Skuber. Hlavný účinok Skin Skrubera je ošetrenia spočíva v odstránení odumretých buniek, zvyšného kožného mazu a baktérií. Následne je pleť ošetrená kozmetickým ionizérom. Kozmetický ionizér dráždi nervové zakončenia, zlepší sa prekrvenie. Jeho používanie zvyšuje prekrvenie, vysušuje a dezinfikuje pokožku. Má antiseptické a dezinfekčné účinky. Nakoniec sa aplikuje maska kozmetickým ultrazvukom, ktorý uvoľňuje stavebné prvky pokožky a tak sa olejovité a emulzné látky vynikajúco vstrebávajú.

Ošetrenie obsahuje:

- Odlíčenie pleti
- Diamantová mikrodermabrázia
- Skin Skruber – ultrazvukové čistenie pleti
- Kozmetický ionizer
- Zapracovanie masky kozmetickým ultrazvukom
- Záverečný krém

Depilácia hornej pery

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké.

Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch.

Podpazušie

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké.

Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch.

Ruky

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké.

Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch.

Hruď/ brucho (u pánov)

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké.

Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch.

Chrbát (u pánov)

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké.

Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch.

Stehná

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké.

Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch.

Predkolenie

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké.

Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch.

Komplet celé nohy

Depilácia pomocou horúceho vosku patrí medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia na tele s dlhodobým účinkom. Keďže pri nej dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom, trvá niekoľko dní až týždňov, kým znova narastie. Spolu s nežiaducimi chĺpkami je odstránená aj vrchná vrstva odumretej kože, takže depilácia zanecháva nohy jemné a hladké.

Depiláciu voskom je potrebné opakovať v pravidelných intervaloch.

Kúra pre suchú a dehydrovanú pleť

Estetická mezoterapia je technika zavádzania revitalizačných látok (napr.kyseliny hyalurónovej, vitamínov, minerálov) do kože pomocou povrchových mikrovpichov. Hlavnou výhodou je, že sa aktívne roztoky dostávajú priamo do kože. Pomocou špeciálnych roztokov dosahujeme hydratáciu kože, bojujeme proti voľným radikálom v koži, stimulujeme tvorbu elastínu a kolagénu. Efektom mezoterapie je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka, vypnutejší vzhľad kože, ktorý spôsobuje mladší vzhľad. Mezoterapia sa využíva na ošetrenie tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk, na udržanie zdravého vzhľadu pokožky resp. pri ochabnutej, dehydratovanej pokožke, so stratou jasu na dosiahnutie žiarivejšieho vzhľadu a vypnutia pokožky.

Ampulka v sebe obsahuje C-vitamín, ktorý zásobuje bunky kyslíkom a zabezpečuje medzibunkovú výmenu látok, ďalej obsahuje kvetový med, ktorý hĺbkovo hydratuje a vyživuje kožu a nakoniec obsahuje kyselinu hyaluronovú, ktorá je základná jednotka spojivového tkaniva a ktorej množstvo sa vekom znižuje. Toto ošetrenie tento úbytok dopĺňa.

Ošetrenie obsahuje:

- Vyčistenie pokožky
- Aplikovanie revitalizačnej látky
- Ošetrenie mikroihličkovým perom
- Aplikácia masky
- Záverečný krém

Kúra pre zrelú pleť 50+

Estetická mezoterapia je technika zavádzania revitalizačných látok (napr.kyseliny hyalurónovej, vitamínov, minerálov) do kože pomocou povrchových mikrovpichov. Hlavnou výhodou je, že sa aktívne roztoky dostávajú priamo do kože. Pomocou špeciálnych roztokov dosahujeme hydratáciu kože, bojujeme proti voľným radikálom v koži, stimulujeme tvorbu elastínu a kolagénu. Efektom mezoterapie je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka, vypnutejší vzhľad kože, ktorý spôsobuje mladší vzhľad. Mezoterapia sa využíva na ošetrenie tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk, na udržanie zdravého vzhľadu pokožky resp. pri ochabnutej, dehydratovanej pokožke, so stratou jasu na dosiahnutie žiarivejšieho vzhľadu a vypnutia pokožky.

Kúra inhibuje neurotransmisie potrebné na sťahovanie mimických svalov, preto sa na ošetrovaných partiách znižujú hlboké vrásky. Účinná látka vyhladzuje vrásky okolo očí, vodorovné a zvislé vrásky na čele, vrásky okolo úst, mimické vrásky a zlepšuje kapilárnu cirkuláciu pleti.

Ošetrenie obsahuje:

- Vyčistenie pokožky
- Aplikovanie revitalizačnej látky
- Ošetrenie mikroihličkovým perom
- Aplikácia masky
- Záverečný krém

Kúra pre omladenie pleti

Estetická mezoterapia je technika zavádzania revitalizačných látok (napr.kyseliny hyalurónovej, vitamínov, minerálov) do kože pomocou povrchových mikrovpichov. Hlavnou výhodou je, že sa aktívne roztoky dostávajú priamo do kože. Pomocou špeciálnych roztokov dosahujeme hydratáciu kože, bojujeme proti voľným radikálom v koži, stimulujeme tvorbu elastínu a kolagénu. Efektom mezoterapie je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka, vypnutejší vzhľad kože, ktorý spôsobuje mladší vzhľad. Mezoterapia sa využíva na ošetrenie tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk, na udržanie zdravého vzhľadu pokožky resp. pri ochabnutej, dehydratovanej pokožke, so stratou jasu na dosiahnutie žiarivejšieho vzhľadu a vypnutia pokožky. Ampulka obsahuje ingrediencie, ktoré naštartujú samo-regeneračný proces buniek pleti.

Ampulka obsahuje Q10 a rastlinnú kyselinu hyaluronovú, ktorá majú spevňujúce a hydratačné účinky, zároveň chránia pleť pred škodlivých vplyvom oxidačného stresu. Q10 je životne dôležitá substancia, ktorá dodáva bunkám potrebnú energiu na delenie a správnu funkciu imunity.

Ošetrenie obsahuje:

- Vyčistenie pokožky
- Aplikovanie revitalizačnej látky
- Ošetrenie mikroihličkovým perom
- Aplikácia masky
- Záverečný krém

Kúra pomocou 24K zlata na obnovu a revitalizáciu pokožky

Estetická mezoterapia je technika zavádzania revitalizačných látok (napr.kyseliny hyalurónovej, vitamínov, minerálov) do kože pomocou povrchových mikrovpichov. Hlavnou výhodou je, že sa aktívne roztoky dostávajú priamo do kože. Pomocou špeciálnych roztokov dosahujeme hydratáciu kože, bojujeme proti voľným radikálom v koži, stimulujeme tvorbu elastínu a kolagénu. Efektom mezoterapie je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka, vypnutejší vzhľad kože, ktorý spôsobuje mladší vzhľad. Mezoterapia sa využíva na ošetrenie tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk, na udržanie zdravého vzhľadu pokožky resp. pri ochabnutej, dehydratovanej pokožke, so stratou jasu na dosiahnutie žiarivejšieho vzhľadu a vypnutia pokožky.

Koncentrovaný prípravok na ošetrenie pleti. Účinné látky v čistej, liekopisnej kvalite. Ingrediencie urýchľujú produkciu kolagénu, zasvetľujú pigmentové škvrny, omladzujú pokožku, vypĺňajú vrásky a napomáhajú hĺbkovej hydratácii. Dodávajú pleti žiarivosť, pružnosť a elasticitu. Účinky zlata ako luxusnej kozmetickej prísady sú: stimulácia tvorby kolagénu v pokožke, podporovanie protizápalových procesov v tele, podporovanie detoxikácie kože, stimulovanie krvného a lymfatického obehu, hĺbkový hydratačný efekt, viditeľne redukuje hlboké vrásky, odstraňovanie menších nedokonalosti pleti, zasvetľovanie stareckých škvŕn a pigmentácie, zosvetlenie tmavých kruhov pod očami.

Ošetrenie obsahuje:

- Vyčistenie pokožky
- Aplikovanie revitalizačnej látky
- Ošetrenie mikroihličkovým perom
- Aplikácia masky
- Záverečný krém

Kúra na bielenie pleti

Estetická mezoterapia je technika zavádzania revitalizačných látok (napr.kyseliny hyalurónovej, vitamínov, minerálov) do kože pomocou povrchových mikrovpichov. Hlavnou výhodou je, že sa aktívne roztoky dostávajú priamo do kože. Pomocou špeciálnych roztokov dosahujeme hydratáciu kože, bojujeme proti voľným radikálom v koži, stimulujeme tvorbu elastínu a kolagénu. Efektom mezoterapie je pevnejšia, elastickejšia a žiarivejšia pokožka, vypnutejší vzhľad kože, ktorý spôsobuje mladší vzhľad. Mezoterapia sa využíva na ošetrenie tváre, krku, dekoltu, chrbtov rúk, na udržanie zdravého vzhľadu pokožky resp. pri ochabnutej, dehydratovanej pokožke, so stratou jasu na dosiahnutie žiarivejšieho vzhľadu a vypnutia pokožky.

Ampulka obsahuje klinicky čisté a aktívne látky s bieliacim účinkom na pigmentové škvrny. Ošetrením sa inhibuje enzým na syntézu melanínu, ktorý má intenzívne depigmentačné účinky a zároveň slúži ako prevencia obnovy a tvorby nových škvŕn a fľakov. Ampulka obsahuje antioxidačné a protizápalové účinky a zjednocuje tón pleti.

Ošetrenie obsahuje:

- Vyčistenie pokožky
- Aplikovanie revitalizačnej látky
- Ošetrenie mikroihličkovým perom
- Aplikácia masky
- Záverečný krém